„TAI GRAŽIAI MANE AUGINO“

Kovo 5 dieną Prienų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ ugdytiniai su šypsena ir pakilia nuotaika žingsniavo į meninio ugdymo salę kupini džiaugsmo, gerų emocijų ir nusiteikimo deklamuoti eilėraščius apie mūsų mylimą Lietuvą. Tai Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pedagogų „Tai gražiai mane augino“ projektas, skirtas Lietuvių kalbos dienoms bei Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ 100-mečiui paminėti. Šį projektą organizavome kartu su savo partneriais Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšeliu-darželiu bei Alytaus vaikų lopšeliu-darželiu „Pušynėlis“. Į šventę pakvietėme ir ugdytinių tėvelius. Projekto tikslas – ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, meilę tėvynei ir savo gimtajai kalbai, ugdyti kūrybiškumą, meninę raišką. Dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, atminimo medaliais. Komisija išrinko pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojus. Pirmąją vietą eilėraščio konkurse laimėjo Laurynas Noreika, 5 m. (Kęstučio Ivinskio eilėraštis „Tėvynė“, „Meškučių“ gr. ugdytinis). Antrąją vietą eilėraščio konkurse laimėjo Ana Karalaitė, 4 m. (Kęstučio Ivinskio eilėraštis „Laisvė“, „Žiogelių“ gr. ugdytinė). Trečiąją vietą eilėraščio konkurse laimėjo Joris Steponavičius, 5 m. (Kęstučio Ivinskio eilėraštis „Trys spalvos“, „Žiogelių“ gr. ugdytinis). Sveikiname!