Socialiniai partneriai

Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ plėtoja ryšius su įvairiomis įstaigomis ir organizacijomis.

Socialiniai partneriai edukacinėms programoms vykdyti: Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, Prienų krašto muziejus, Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų policijos komisariatas, Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Garmuvienės vaistinė, Kauno saugaus vaiko mokykla.

Socialiniai partneriai edukacinėms priemonėms įsigyti: UAB „Gudragalvis“, UAB „Medrika“, PC „Senukai“.

Socialiniai partneriai kvalifikacijai tobulinti: leidyklos „Šviesa“ mokymo centras, Prienų švietimo pagalbos tarnyba, Ugdymo plėtotės centras, UAB „Juridicum“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Bendradarbiaujame su Prienų švietimo pagalbos tarnyba, Prienų socialinių paslaugų centru, Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriumi, Prienų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriumi, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centru, VšĮ „Nacionaline krepšinio akademija“.

Lopšelis-darželis priklauso respublikinei ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijai  „Sveikatos želmenėliai“.

Informacija bus papildyta