1. Darželis pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir priėmė iššūkį dalyvauti „Sveikatiados“ projekte.
  2. Lopšelis-darželis dalyvauja Europos lėšomis finansuojamoje programoje „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose“.
  3. Lopšelyje-darželyje įgyvendinama tarptautinė vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programa „Zipio draugai“.
  4. Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 2001 metų dalyvauja Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ projekte.
  5. Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinio ugdymo mokykla nuo 2020-12-31 dalyvauja Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus koordinuojamame „Erasmus+“ programos 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumo projekte Nr. 2020-1-LT01-KA101-077685 „Mokymuisi palanki aplinka: nuo poreikio link poveikio“. Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus įsakymu projektui skirta 146 301,00 eurų dotacija.

Šį projektą įgyvendina konsorciumas – visos Prienų rajono bendrojo ugdymo mokyklos ir lopšeliai-darželiai. Projektas bus įgyvendinamas 2020 m. gruodžio–2022 m. birželio mėn. Projekto tikslas – sukurti ugdymuisi palankią emocinę aplinką, sudarant sąlygas lopšelio-darželio darbuotojams įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių šioje srityje, susipažinti su kitų Europos Sąjungos šalių patirtimi. Projekto veiklomis mokyklų emocinė aplinka bus gerinama dviem aspektais: emociškai tvarių santykių tarp mokyklos bendruomenės narių kūrimas ir patyčių eliminavimas mokyklos aplinkoje. Turėsime galimybę dalyvauti savaitės trukmės kursuose Graikijoje. Iš kursų parsivežtas mokyklų emocinės aplinkos gerinimo idėjas įgyvendinsime kasdienėje praktikoje savo mokyklose.

Informacija bus papildyta