SVARBI INFORMACIJA DĖL NUOTOLINIO UGDYMO!

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas labai svarbus ugdant vaikus kaip asmenybes, todėl mūsų pedadogai yra pasiruošę dirbti nuotoliniu būdu.
Informuojame, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima vyks pasitelkiant šias informacines priemones: „Viber“, „Facebook-Messenger“, „Skype“, elektroninio pašto platformas, taip pat konsultacijas telefonu. Jos leis pedagogams, vaikams ir tėvams bendrauti bei bendradarbiauti nuotoliniu būdu. Apie pasirinktą grupės prieigą kiekvieną iš tėvų informuos grupių pedagogai.
Naujas temas, užduotis, filmuotą medžiagą pedagogai pateiks elektroniniu būdu. Atliktų užduotėlių nuotraukas, vaizdo įrašus tėvai galės įkelti į savo turimos grupės elektroninę platformą.
Dėkojame už supratimą ir tikimės sklandaus bendradarbiavimo.
Kilus klausimų prašome susisiekti su grupės mokytojomis.

Bendra darželio ir nuotolinio ugdymo informacija, jei ji neprieštarauja ES Bendrųjų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimams, bus teikiama telefonu arba el. paštu. Ugdytinių tėveliai ją galės rasti svetainėje skyriuje „Paslaugos/ Ugdymas nuotoliniu būdu“ ir socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame darželio puslapyje.

Sieksime padaryti viską, kad mažieji būtų sėkmingai lavinami toliau ir jų žinios nenukentėtų.

LOPŠELIO-DARŽELIO AUKLĖTOJAI

Iki balandžio 30 d. ugdymas nuotoliniu būdu nebus organizuojamas.

Lapkričio 7-29 dienomis, karantino metu, pedagogai dirba įprasta tvarka.

LOGOPEDAI

Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso ir sustabdžius ugdymo procesą darželyje, siekiame užtikrinti logopedinį darbą pagal susitarimą su ugdytinių tėvais (globėjais). Norėdami gauti konsultaciją, kokia yra vaiko pažanga, kokius sunkumus vis dar patiria Jūsų vaikas bei kaip ugdyti kalbėjimą ir kalbą, turite kreiptis į vaiką ugdančią logopedę:

• Jolanta Diana Bunevičienė (jbuneviciene@gmail.com,  tel. 8 671 18084. Kreiptis galima: antradieniais, ketvirtadieniais 15.00–17.00 val.
  • Sonata Lažauninkienė (darzeliologopede@gmail.com, tel. (8 319) 52300. Kreiptis galima penktadieniais.

Ugdymas nuotoliniu būdu bus organizuojamas skaitmeniniu ugdymo(si) turiniu, bendravimo ir bendradarbiavimo aplinka/omis: Darželio internetinė svetainė, „Messenger“, „Skype“, „Viber“, elektroninis paštas, SMS žinutės, telefoninis pokalbis-konsultacija.

PSICHOLOGAS

Užsispyręs vaikas