SU TARPTAUTINE MOKYTOJŲ DIENA!

Vienintelis motyvas, dėl kurio turime kažką daryti ugdymo srityje, yra naujos žmonijos, kitokio pasaulio viltis. Mokytojų esmė – būti ,,žmogiškumo mokytojais“ (Popiežius Pranciškus).

,,Mokytojas, kuris užuot vertęs, išlaisvina, kuris ne tempia, bet kelia, ne spaudžia, bet formuoja, ne liepia, bet moko, ne reikalauja, bet klausia, kartu su vaiku išgyvens daugybę įkvepiančių akimirkų ir turės daug galimybių stebėti (…) kovą tarp gėrio ir blogio jėgų jo širdyje…“ (pedagogas, gydytojas ir rašytojas Janusz Korczak).

Mielos „Gintarėlio“ pedagogės, ši padėka, tai mūsų visų kruopštaus ir atsakingo darbo įvertinimas. Dėkoju Jums už parodytą pasitikėjimą. Jūsų darbas – nuolatinis bendravimas su įvairaus amžiaus vaikais ir ne tik, reikalaujantis meilės, pakantumo, takto, gebėjimo suprasti ugdytinio interesus. Atverkite vaikams duris į platųjį pasaulį, suteikdamos nors dalį savo išminties, kantrybės ir pasitikėjimo. Būkite laimingos.