KALĖDINIS SVEIKINIMAS DRAUGUI

Kada paskutinį kartą rašėte laišką draugui?

Ne elektroninį, tikrą – popierinį laišką, kuriam išsiųsti reikia pašto ženklo, o ne interneto ryšio? Dalyvavome Prienų rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybiniame projekte „Kalėdinis sveikinimas draugui“. Dalyviai vieni kitiems rašė – piešė popierinius laiškus – sveikinimus ir siuntė juos paštu. Kiekvienas dalyvis savo palinkėjimą išreiškė piešiniais, karpiniais, žodžiais ir meniškai jį apipavidalino. Vieni sveikinimus rašė savarankiškai spausdintinėmis didžiosiomis raidėmis, kiti – padedami suaugusio. Vaikai kūrė savitus, skirtingus sveikinimus, išbandė įvairius meninės raiškos būdus. Bandė ne tik rašyti, bet ir skaityti linkėjimus, reiškė savo nuomonę, mintis.

Buvo parašyti laiškai ne tik Skriaudžių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukams, bet ir artimiausiems žmonėms – Mamytei ir Tėveliui.

Nėra nuotraukos aprašo.