,,Šalis ta Lietuva vadinas“

Puoselėjant tautiškumo ir pilietiškumo daigelius vaikų širdyse, vasario 15-osios dienos rytą, lopšelio –darželio ,,Gintarėlis“, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai minėjo Lietuvos vastybės atkūrimo dieną. Skambant šventiniai muzikai į salę rinkosi ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai su savo auklėtojomis, darželio darbuotojai ,,Kačiukų“ grupės ugdytinių tėveliai. Vaikučių rankose plazdėjo trispalvės vėliavėlės.

Renginį organizavo vyresniosios auklėtojos Lijana ir Dalė. Renginio metu dalyviams priminė svarbiausius valstybinės šventės istorinius faktus: demonstravo simbolius: vėliavą, vytį.

Visi renginyje susirinkę dalyviai vieningai sugiedojo Tautišką giesmę. ,,Kačiukų“ grupės ugdytiniai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą. Meninio ugdymo pedagogė išmokė daineles ,,Nupiešiu Lietuvą“, ,,Ąžuolai žaliuos“, šoko šokį ,,Pasėjau ąžuolą“, žygiavo ir dainavo ,,Kareivišką“ dainą.

Po šventinio koncerto , įkvėpti džiugios ir prasmingos Vasario 16- osios šventės, toliau darželio ugdytiniai įspūdžius ir žinias apie Lietuvą, dėstė popieriaus lape, kurdami vieną bendrą darbą, pavadinimu ,,Šalis ta Lietuva vadinas“.

Vyresnioji auklėtoja Dalė Staniulionienė