2015-11-13 Šiaurės šalių savaitė

Priešmokyklinukai Šiaurės šalių savaitėje
Lapkričio 13 dieną į susitikimą su Tomo Parvelos kūriniu „Elė ir draugai“ suskubo ir „Pasakoriai“. Prienų Just. Marcinkevičaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rasa Zdanevičienė vaikams papasakojo apie Šiaurės šalis, priminė, kokios jos yra, paaiškino, kodėl bibliotekoje minima Šiaurės šalių savaitė. Pagrindinė idėja – draugystė. Nėra taip paprasta įvardinti draugystę. Iš T. Parvela knygos „Elė ir draugai“ vaikams buvo skaitoma ištrauka „Duobė“. Vaikai mielai diskutavo, pabėrė įdomių idėjų, kaip jie trauktų savo draugą iš duobės. Filmukas „Leopoldo gimtadienis“ privertė susimąstyti, kas yra tikrasis draugas. Vaikai piešė savo draugui dovaną. Vaikų literatūros skyriuje ilgai nenutilo „Pasakorių“ dainuojamos dainelės. Bibliotekos darbuotojoms priešmokyklinukai atsidėkodami įteikė savo rankomis pagamintas draugystės gėles.