TURININGA RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Atkeliavo ruduo. Auksaspalvis ruduo nudažė medžių lapus, laukus, pievas. Soduose ir daržuose gausu vaisių, daržovių, todėl 2019 m. spalio 15 d. darželyje buvo tradiciškai organizuota rudenėlio šventė „Sukas lapų kamuoliai – soduos krenta obuoliai“.
     Saulėtą antradienio rytą vaikus aplankė personažai: Rudenėlis (lopšelio-darželio auklėtoja Lijana) ir Ežiukas (lopšelio-darželio auklėtoja Ramunė). Jie bendravo su vaikais, smagiai dainavo daineles, kurių išmokė meninio ugdymo pedagogė Linutė, klausėsi vaikų deklamuojamų eilėraščių, minė mįsles apie rudens gėrybes.
     Rudenėlis, lankydamas darželio vaikučius, aplankė rudens gėrybių parodą. Čia puikavosi: įvairiaspalvės kompozicijos iš lapų, darbeliai iš moliūgų, kopūstų, cukinijų, obuolių ir kitų rudens gėrybių. Parodai vaikai ruošėsi iš anksto ir iš gamtinių medžiagų, vaisių, daržovių kartu su tėveliais gamino darbelius.
     Pasilinksminęs, pažaidęs, pabendravęs su vaikais Rudenėlis iškeliavo, o vaikai su geromis emocijomis ir šventine nuotaika kartu su savo ugdytojomis nuskubėjo kurti Rudens mandalų. Jos ne tik papuošė darželio kiemą, bet ir sukūrė šventinę nuotaiką įstaigoje.
     Šventė buvo linksma ir rudeniškai turtinga. Ją vedusios pedagogės Lijana ir Ramunė taria nuoširdų ačiū viso darželio tėveliams už bendravimą ir bendradarbiavimą, už gamtinės medžiagos rinkimą mandalų kūrimui ir už kūrybiškumą dalyvaujant parodoje.

Vyresnioji lopšelio-darželio auklėtoja Lijana Žukauskaitė